Tower

Pełna wersja: Azereus - jak go używać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Azereus - jak go używać? - Czesio

Azereus to program antycheaterski do CS-a. W trakcie meczu robi on screeny graczom, które później są udostępniane. Dodatkowo program sprawdza config gracza.

1. Nadzór meczów turnieju jest możliwy dzięki współpracy z serwisem OpenCup.pl.

2. Wszyscy gracze, którzy biorą udział w turnieju muszą założyć konto na opencup.pl lub 1shot1kill.pl (konta są równoważne) - www.opencup.pl/rejestracja.php. Gdy wszyscy gracze danego teamu będą mieć konta, ich loginy należy dostarczyć adminom turnieju. W przeciwnym wypadku program Azereus nie zaakceptuje gracza!

3. Azera ściągamy stąd: http://azereus.pl/index.php?str=3 (wybieramy Azereus)

4. Po uruchomieniu programu wybieramy OpenCup.pl i podajemy dane naszego konta. Pamiętaj, że nie chodzi o konto na forum Tower tylko na stronie opencup.pl lub 1shot1kill.pl!

5. Kod meczu jaki należy wpisać znajdziesz w temacie meczu na forum.

6. Po zakończeniu gry należy odznaczyć "Blokada" i kliknąć "Zakończ nadzór". W katalogu z programem azereus.exe pojawi się plik w stylu "raport_(2010-01-11_16_16).rep" - należy go wgrać na serwis typu http://www.sendspace.pl i link podać na forum w temacie meczu do 24 godzin od zakończenia meczu.

7. Nadzór powinien być rozpoczęty przed pierwszą rundą meczu i zakończony po ostatniej. W przypadku zmiany zawodnika, obaj powinni udostępnić swój raport.

8. Użytkownicy systemów Windows Vista oraz Windows 7 muszą nadal robić screeny smoke'ów (na respie, z widoczną tabelą Score).
Przekierowanie