Tower

Pełna wersja: AC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Imię: Robert
Miasto: Inowrocław (blisko taysona)
Aktualny nick: beton na kurewskiej fazie Big Grin
Wcześniejsze nicki: Julia <3, katuva, Z BITYM SMIETANOREM. Aktualnie gram cały czas na beton, jeżeli chodzi o wulgaryzm to mogę się poświęcić i zostawić samo beton :>
http://rank.tower.org.pl/t4/player.php?id=11555
Staż w CS’a: 3 lata
Staż na Tower: Ciężko powiedzieć. Grałem już rok temu a teraz od kilku miesięcy zacząłem częściej odwiedzać.
Komentarz: Ostatnio grałem dużo "teamowo" z raczkiem i zdarzało się w ligach że odpalali. Raz dwa ściągnięte hltv i 3 typków wrzuciliśmy. Na blu mam złapanych 6 tylko, bo nie miałem pakietów. Niedawno właśnie dostałem i mam jeszcze 7. Wcześniej wrzucałem z konta czachy(luk0as) i era. Jeżeli trzeba to odkopię i znajdę złapanych nie z mojego konta. Z chęcią poświęcę więcej czasu dla Towera, bo łapanie cziterów mnie podnieca LOL

peace
no kurwa tak!
Of Kors, dobry gracz i spoko się z nim gada!
Cześć Robert.

Tak.

(2011-07-24 16:56)Arczik napisał(a): [ -> ]no kurwa

(2011-07-24 16:52)beton napisał(a): [ -> ]peace
hehe, dzięki za takie "miłe" słowa Big Grin postaram się udzielać na forum, nie "trolować" na liczbę postów Tongue
oczywiście że tak
robert mendak na tałerach:o

daje tak!
uzasadnij swojo wypowieć tomaż
bo go znam i wiem, że potrafi oceniać ; ) asfalcie Smile
Tylko bez spamu tutaj Wink Na gg/steam możecie sobie pogadać.

EOT: Dla mnie może być Wink zawsze ktoś ogarnięty dodatkowo się przyda.

Ps. znasz taysona?Big Grin
Wątpię czy go zna, tayson rzadko wychodzi na dwór Big Grin
tayson 4 life hehe. nie no, moich dwóch bliższych kumpli chodziło z nim do klasy. tak żeby go bliżej znać to nieee Tongue
nie
uzasadnij :>
NIC CI KURWA NIE MUSI NIKT UZASADNIAC. I CHUJ.

NIECH BEDZIE TAK.
nie
Nie musi, ale może Smile Nie wiem po co ta spina -.-
yo
(2011-07-24 20:41)look napisał(a): [ -> ]Wątpię czy go zna, tayson rzadko wychodzi na dwór Big Grin

Ty tez nie wychodzisz, tylko na offline zapierdalasz.

Ta Smile
(2011-07-25 01:35)stascyN napisał(a): [ -> ]NIC CI KURWA NIE MUSI NIKT UZASADNIAC. I CHUJ.

NIECH BEDZIE TAK.
Stron: 1 2
Przekierowanie