Tower

Pełna wersja: Faza ćwierćfinałowa!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[7] embriao + Tayson vs [1] KJHOPSSA + 7.up

[6] Ninjo + `ryaN. vs [5] RyX + look

[11] Just die + TDK vs [16] h2 + be

[12] BoR0 + AdIk1313 vs [14] emceensky + eLL PjanooO ;x

Termin meczy do 16 listopada.
PROTEST !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja z Boro gramy z ryxem i lookiem a nie z wami ! DRABINKA !! Pozostale pary grają wg. drabinki z pierwszych meczów !!! Wy emcee gracie z ninjo a my z ryxem i wez mi tu nie oszukuj !
emce sobie tak dobierze żeby w każdej następnej fazie turnieju grać z najgorszymi osobami z turnieju xd
Niby losowanie robil H@H@ !!!
Nikt przy tym nie byl. Miala byc grana drabinka sam mi to powiedzial jak i to ze ja z boro gramy z wygranymi z 1 meczu.
goFF napisał(a):emce sobie tak dobierze żeby w każdej następnej fazie turnieju grać z najgorszymi osobami z turnieju xd
w tej fazie jeszcze ujdzie,ale od next sobie nie ustawi Wink ale nie na tym rzecz polega...

GL/HF
Powinni nie ustawiac wgle a nie ze se ustawia !
Adik co za różnica czy grasz z pjanem i emce czy lookiem i ryxem? I tak dostaniecie w dupe więc powinno Ci to być <><
adik1313 napisał(a):Niby losowanie robil H@H@ !!!
Nikt przy tym nie byl. Miala byc grana drabinka sam mi to powiedzial jak i to ze ja z boro gramy z wygranymi z 1 meczu.
Dlatego założyłem temat, sorry, ale co wejde na steam to mi spamujesz z kim bedziesz grał, cos Ci napisac musialem.
Raz ci sie kur... pytalem z kim gramy, powiedziales ze z wygranym z 1 meczu i ze gramy wedlug drabinki. Nie ma to jak organizator co sobie dobiera kogo chce... !!! Wg. drabinki byscie grali z ninjo ale nie bo byscie odpadli no nie ?!
adik1313 napisał(a):Raz ci sie kur... pytalem z kim gramy, powiedziales ze z wygranym z 1 meczu i ze gramy wedlug drabinki. Nie ma to jak organizator co sobie dobiera kogo chce... !!! Wg. drabinki byscie grali z ninjo ale nie bo byscie odpadli no nie ?!
Zamknij jape kje? Zalozylem topic, to pierwsze, ale gdy 14letni typ spamuje mi co moje wejscie na steama to nie bede dawal sie offline tylko z Twojego powodu : (

Typie, spytales czy gralem drabinka odrazu napisalem 'ta', pozniej spytales o cos odpisalem 'ta', widac ze myslisz, masz zade z przyrody?
Odbiegasz od tematu ....
Oszust jestes i tyle, sam dobrze wiesz !
Napisz na BL'u bo to niezgodne H@H@ closed.
Przekierowanie