Tower

Pełna wersja: ss;
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick: ss;
Rodzaj cheatu: wh i sie z tym kryje nieźle
Data i godzina: 21 stycznia 17:55
Mapa: de_inferno
Komentarz: mogę się mylić, ale jak dla mnie to gość ma wh. Zawsze wie gdzie patrzyć, bo zaraz tam ktoś będzie. h2 albo inni AC do dzieła...
może jednak to ktoś sprawdzi bo zaraz dema nie będzie.
Jeszcze trochę i wszystkich tutaj dasz
Dziwie się że mnie tutaj nie ma bo przecież gadałeś że jestem odpalony :/
Nie długo h2 będzie musiał sprawdzać L@mka bo będziesz płakał ze to odpalony guw1x ://
(2010-02-22 13:01)KJHOPSSA napisał(a): [ -> ]Jeszcze trochę i wszystkich tutaj dasz
Dziwie się że mnie tutaj nie ma bo przecież gadałeś że jestem odpalony :/
Nie długo h2 będzie musiał sprawdzać L@mka bo będziesz płakał ze to odpalony guw1x ://

Po co ten komentarz ? Nie chcesz ogladac dema to wyjCCCC, AC od tego są, żeby oglądać dema osób podejrzanych o haxy - proste ...

Idź "odpal" wrotki i nie zaglądaj do tego działu jak nie masz zamiaru nic wnieść do tematu.

Co do dema to sam niewiem, niemam wh na kompie i na oko clear. Więc odpalaj wh h2 ;*** i sprawdź ;]
Nie chce oglądać demko hmm... szkoda że już go obejrzałem miesiąc temu :/
Co wniosłem do tego tematu? Może i nic ale piszę tak żeby gibon nie wstawiał tutaj wszystkich ludzi którzy jego bija bo naprawdę zrobi się syf a biedny h2 będzie musiał sprawdzać 5 tysięcy osób którzy graja czysto...
(2010-02-22 21:08)KJHOPSSA napisał(a): [ -> ]Nie chce oglądać demko hmm... szkoda że już go obejrzałem miesiąc temu :/
Co wniosłem do tego tematu? Może i nic ale piszę tak żeby gibon nie wstawiał tutaj wszystkich ludzi którzy jego bija bo naprawdę zrobi się syf a biedny h2 będzie musiał sprawdzać 5 tysięcy osób którzy graja czysto...
podpisuje się pod tym
(2010-02-22 22:40)roqey napisał(a): [ -> ]
(2010-02-22 21:08)KJHOPSSA napisał(a): [ -> ]Nie chce oglądać demko hmm... szkoda że już go obejrzałem miesiąc temu :/
podpisuje się pod tym

Czyli wg. was lepiej nie sprawdzić dema i pozwolić grać potencjanemu cziterowi niż zmusić się do obejrzenia 5 min z dema ? h2 nie jest jedynym AC, a wy jako "admini" możecie wyręczyć ich podając opis podejrzanych akcji, albo chociaż unikając zbędnych komentarzy nic nie wnoszących do tematu.

Nie licze, że was przekonam poprostu chcę wyrazić moje zdanie. Dodam tylko, że jeśli się zastanowicie nad tym dojdziecie do takiej samej konkluzji co ja ...
Nie napisałem że według mnie nie warto sprawdzać demek, oglądałeś wcześniejsze demka które dał do sprawdzenia? bo ja tam nie widzę jakiś akcji które budziły by niepokój... Gibon chociaż wstawiając te demka powinien opisać akcje w których według niego przeciwnik gra nieczysto a nie wstawi ci link do dema którego nawet nie obejrzał... Koniec rozmowy , cześć
(2010-02-22 23:01)KJHOPSSA napisał(a): [ -> ]Nie napisałem że według mnie nie warto sprawdzać demek, oglądałeś wcześniejsze demka które dał do sprawdzenia? bo ja tam nie widzę jakiś akcji które budziły by niepokój... Gibon chociaż wstawiając te demka powinien opisać akcje w których według niego przeciwnik gra nieczysto a nie wstawi ci link do dema którego nawet nie obejrzał... Koniec rozmowy , cześć
A po kiego mam opisywać te akcje jak i tak AC powiedzą co innego. Zresztą ty to się nadajesz khjopssa do kręcenia karuzeli. Kiedy ostatnio kogoś zbanowałeś? Takimi akcjami tylko zniechęcam się do gry. Tematy zalegają AC się opierdalają. Jak ma ktoś grać na t1 jak nie wiadomo czy ludzie tam czysto grają. Powiem jeszcze jedno. Wyzywałem cię ostatnio z Pazernym aż się pociłeś ale nas nie zbanowałeś bo grało ledwie 6 osób wtedy?
Dojazdy miałeś co chwilę- za to że nie chciałeś banshota zrobić komuś. I ty piszesz, że oglądałeś to demo. Ściema. Czemu demo nie zostało sprawdzone kiedy był na to czas? Czemu nie dopisałeś, że dla ciebie czysty?
Czemu nie rozpisałeś akcji jak grał czysto na potwierdzenie. Frajerski nasieniu na 5000 osób 1/3 będzie cisnęła na wh. Khjopsa idz grac na flecie...
gibon kurwa nie płacz bo mają troche racji w tym. Dla Ciebie każdy jest podejrzany kto troche lepiej gra. Koleś wcale nie ma akcji na wh, nic podejrzanego nie widziałem.
Ale, ze kto niby ma rację? Khjppssa i jego poplecznik rogey. Chyba Dab wytłumaczył czym się kierowałem więc po co ten osąd. Była czas na takie wypowiedzi a teraz mam to w dupie twoje zdanie. Następny co się zamienił z napletem na rozum. Skoro czysty to czemu się nie dopisałeś kiedy był na to czas? Teraz to sebie możesz pogadać namiętnie i z uczuciem z własną ręką strobilizując tasiemca.
Na wstępie chciałbym zaapelować! Wypierdalaj napinaczu! Jak jesteś ciotą i placzesz kiedy kto Cię bije to nie moja sprawa. Nie pisałem nic bo w takich idiotycznych tematach z debilnymi problemami wole pozostawić wszystko bez komentarza bo każdy widzi ze ty bys kurwa połowe graczy dał na BL. Jak tak Cię biją i nie możesz tego przecierpieć to zrób rozpiske i pisz do HA o bana. i nie odpisuj mi bo sie ośmieszasz.
Na wstępie mam na ciebie wyjebane. Jesteś i lubisz zbyć wyjebany. Napinam wtedy gdy nie da się inaczej z wami. Sama se pobiegaj jak Ci się nudzi. Teksty wypierdalaj to sobie mów do kolegów po fachu. Jesteś gównem dla większości osób grających na T1. NIkt tam już nie będzie grał po przeczytaniu tego. Ośmieszasz to ty siebie. Zresztą mądra koza z Ciebie po fakcie. Spier papier i ssij kciuka.
i napisz jeszcze ze mam wh. aha i z pewnością nikt nie bedzie grał na t1.. napewno.. boją sie ze wejdzie kipon i zgłosi WH!!
tak tak srajterku tak. masz rację- zawsze masz obsrane gacie przed wejsciem na T1
czy to znaczy ze jestem na czarnej liście u SZERYFA!?!? będę zgłoszony?
GIBON NA AC
SPAM SPAM SPAM.

Closed.
Przekierowanie