Tower

Pełna wersja: Kondy a AC?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałem złożyć podanie o posiadanie funkcji AC.

Imię: Kondrat
Miasto: Warszawa
Aktualny nick: Kondy
Wcześniejsze nicki: -brak-
http://tower.org.pl/rank/player.php?id=56955
Staż w CS’a: 8+ (coraz mniej do tego przywiązuję wagę... tak więc dokładnie nie podam )
Staż na Tower: widoczny od kiedy w ranku gracza Big Grin (2009-08-07 18:07:43)

Komentarz: Nie gram od dziś... znam reakcję i zachowania graczy którzy podnoszą swoje umiejętności wkraczając na ciemną stronę mocy xD Big Grin ... Ja Luke Skywalker potępiłem własnego ojca Lord Vader'a który właśnie na tej stronie był... i żyli długo i szczęśliwie Angel Big Grin ...
No dobra ale dalej na poważnie, to tak jak pisałem wiem że umiem rozpoznać cheatera, ale też jak u wszystkich zdarzają się przypadki małych wątpliwości i dlatego chciałbym pomóc je rozwiązywać. Oczywiście jeżeli miałbym problem szukałbym pomocy u osoby z grupy, aby przedstawiła również mi swoje poglądy, żebym nie skrzywdził osoby niewinnej. Nie mam również problemu, aby przyznać się do błędu o ile go popełnię. Uważam też że jeżeli jest nas doświadczonych ludzi więcej (nie za dużo również, ze względu na porządek grupy) w grupie tym większe szanse na znalezienie osób na dopingu, a wiemy że sportowcy na dopingu dostają kary Smile .
Bardzo rzadko działam pod wpływem emocji... chyba że ktoś mi na prawdę zajdzie za skórę... to swoje nakurw.... pod nosem, zrobię sobie herbatkę Big Grin i rozważę problem na spokojnie... Staram się być pewny swoich decyzji, aby jak najmniej popełniać błędów. Wiadomo, że bez ofiar nie ma wygranych bitw/wojen, dlatego mam nadzieję że znajdę takie osobniki...
Staram się czynnie uczestniczyć w życiu Tower (T4) i jak na ten czas idzie mi nieźle...
Pilnuję tam porządku i myślę że pełnię tą funkcję z odpowiedzialnością, składając to podanie staram się jeszcze bardziej zwiększyć oferowaną przeze mnie pomoc, a również uważam że nie wszystko da się wykryć w demie... czasami trzeba tą osobę poznać na serwerze, zobaczyć jak reaguje i co sobą reprezentuje...

Zaskoczyłem się czytając moją reputację Big Grin
http://tower.org.pl/reputation.php?uid=2840
najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie ta:
[Obrazek: 123ceo.jpg]

Linki do tematów, gdzie oceniłem cheatera:
http://tower.org.pl/showthread.php?tid=7377 - czynnie uczestniczyłem w dyskusjach, oraz moje podejrzenia nie stały się błędne...
http://tower.org.pl/showthread.php?tid=7169 - znaleziony podczas gry Tongue

Czekam na wasze opinie na mój temat, proszę o rozsądne wypowiedzi, najlepiej z pewnym komentarzem który umożliwi innym ocenę... pisanie posta Tak/Nie itp średnio we mnie wzbudza zainteresowanie oraz nie bardzo informuje mnie o osobie...
Dlatego proszę o rozsądne wypowiedzi oraz aby wypowiadały się osoby posiadające na mój temat jakąkolwiek widzę...

Dzięki Smile

//edit

@ z0diak
dzięki że jako jedyny jak do 3-4 wyborów uzasadniłeś swój wybór

@ lewy!
myślę że nic się nie stało, ja ankiete uważam bardziej jak informację a nie podstawy... większość mądrości, plusów i minusów bierze się z wypowiedzi Smile

@ Adik
Q'nik^^ ma prawo napisać swoje zdanie i też to uczynił więc nie musisz go komentować, nie jest przeciwko mnie, przeciwko przeludnieniu
jestes wporządku koles jestem na TAK wydaje mi sie ze dasz rade ocenic haxa Smile
Absolutnie jestem na TAK ! ! !
Kondy bardzo dobrze sie ogarnia jako admin.
Jeszcze lepiej wylawia cheaterow z serva.
Aktualnie mamy tylko jednego AC ,jest nim h2 i gra glownie na T2 ,dlatego uwazam ,ze kandydature Kondiego nalezy rozpatrzec POZYTYWNIE Smile

O N L Y . Y E S
Tak Smile
Tak
zle dałem w ankiecie Confused
Również na Tak jestem Smile
TAK.
Ja juz Ci pisalem w wielu tematach, ze nadajesz sie na ta posade i tam rozpisywalem czemu... jestes inteligentny, trzezwo myslisz, pomagasz no i te 8 lat w cs MUSI cos znaczyc Wink

BTW.
Marihuana jak ja czytem te posty twoje to czasami wydaje mi sie, ze przeglądam blog EMO MARTYNKI... :|

Edit: qnik a mi sie wydaje, ze im wiece AC tym lepiej, oczywscie bez przesady Wink
Ja z kolei jestem na NIE.
Ogarniasz i umiesz ocenić cheata ,ale zostali wybrani nowi AC i chciałbym zobaczyć jak sobie poradzą .
Póki co NIE , przykro mi . ;(
ja również na tak, potrafi odróżnić czita od dobrego gracza
myślę że sprawdzi się w tej roli ;0

TAK
Nie.
Tak, emce zal dupe sciska ze sam nie dostales??
ofkors TAK
Neutral
Nie, obecnie jest czas by nowi ac sie wykazali
(2010-04-07 17:29)ac-3 napisał(a): [ -> ]Nie, obecnie jest czas by nowi ac sie wykazali
tak ,chociaz 2 nowych przybyło.
A ja jestem na t@k : D
NA DZIEŃ DZISIEJSZY ILOŚĆ AC SIĘ WYCZERPAŁA,KAŻDE PODANIE BĘDZIE ZAMKNIĘTE,KIEDY BĘDZIE TRZEBA WZNOWIMY REKRUTACJE.

TEMAT DO ZAMKIĘCIA.
Przykre, ale jak widać prawdziwe... Czekam na sprawdzenie jakości rekrutów... zawsze mogę wesprzeć progi Smile
(2010-04-07 18:15)h2 napisał(a): [ -> ]NA DZIEŃ DZISIEJSZY ILOŚĆ AC SIĘ WYCZERPAŁA,KAŻDE PODANIE BĘDZIE ZAMKNIĘTE,KIEDY BĘDZIE TRZEBA WZNOWIMY REKRUTACJE.

TEMAT DO ZAMKIĘCIA.
Przekierowanie