Tower

Pełna wersja: moderator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
no wiec zaczynam ...

Nie podoba mi się postawa użytkowników Serverowni " TOWER " chciałbym to zmieniĆ

Na posiadaniu funkcji moderatora zależy mi, ponieważ będę na tym forum spędzał dużo czasu, będę równy dla wszystkich, pełna kultura + spokój.

Miałem moda na takich forach jak fabryka-skilla.pl u-Dziobaka.pl
Myślę że sie nadam
Ja myślę, że się jednak nie nadaszSmile
Nie ogarniasz ortografii, jesteś konfliktowy, co za tym idzie nie będziesz mógł obiektywnie spojrzeć na sytuację.
Cześć.
Naucz sie pisac z zachowaniem podstawowych zasad ortografii NIE
Nie nadajesz się, Boże, skąd takie dzieci się biorą, nie.
Bez przesady ...
Lamek to między innymi zawdzięczamy tobie taką extra atmosferę na ]|[
Daj sobie spokój i może puknij się w ten pusty sagan !
Zamknijcie to ... Sad
(2010-07-11 11:14)emceensky napisał(a): [ -> ]Nie nadajesz się, Boże, skąd takie dzieci się biorą, nie.
Own[t napisał(a):' pid='91094' dateline='1278846110']
(2010-07-11 11:14)emceensky napisał(a): [ -> ]Nie nadajesz się, Boże, skąd takie dzieci się biorą, nie.

Haha ! Chyba kpisz! Jak masz odrobinę godności i honoru to poproś o zamknięcie tematu.
EDIT: I weź mi już nie wysyłaj zaproszeń na steam.
Own[t napisał(a):' pid='91094' dateline='1278846110']
Wracaj do dziobaka !
L@mek, Ty jesteś nawet za głupi, żeby zostać chłopcem do podawania piłek. Skończ ten spam bo i tak nie dostaniesz tutaj żadnej funkcji.
Jeszcze nie wie czy zostanie moderatorem a już chce być H@ t4
http://tower.org.pl/showthread.php?tid=8483
Zdecyduj ty się chcesz być szefem tower czy tylko rządić 4 ?
No chyba Cie...

NIE
A czemu nie ma cię już na u-Dziobaka.pl ;p ?
Zapewne mu się znudził . . .
Nie!!

haha
Nie
Dobra zamknijcie to bo tylko spam się robi ...i następny głupi temat
l@mek pamietaj spokój przez "ó"
idz skrobac sciany

nie
Nadaje sie wielkie TAK!
Chuj tam, że dzieci w przedszkolu mają lepszą ortografię i składnie ale niech będzie TAK TAK TAK TAK TAK!
Zdecydowane NIE, zreszta to juz mozna zamknac bo i tak nie dostanie...

Wgl beka ze on sie ludzil ze moze napisze podanie i sie ktokolwiek zgodzi <hahahahahahahaha>
Czesio napisał(a):3. Podanie o Moderatora

Jest tylko jeden sposób, aby zostać moderatorem Tower.

Należy napisać podanie, własnymi słowami o tym z czym się zgadzasz, z czym nie, co byś chciał(a) zmienić.
Podanie należy wysłać Czesiowi i będzie ocenione przez odpowiednie osoby. Zaznaczamy, że gdy usłyszycie odmowną decyzję to dyskusje nic nie dadzą, prosimy wtedy nic nie pisać.

Zasadniczy wpływ ma twój obecny dorobek na forum - treść i styl wypowiedzi, obiektywizm, opanowanie. Nie musisz mieć najwięcej postów ani się specjalnie wyróżniać. Jeśli jesteś mądry/a i spełniasz nasze wymagania to cię zauważymy!

Wszystko na ten temat.
Stron: 1 2
Przekierowanie