Masz bana? Sloty i VIP-y Kup STEAM-a! Regulamin
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa murzyna aka pajaca i inne mniej znaczące sprawy
Autor Wiadomość
Q'nik^^

Reputacja: 34
Sprawa murzyna aka pajaca i inne mniej znaczące sprawy
Wiem, że mało kto to już teraz przeczyta, a sam ostatni post na tym forum jakieś 5 lat temu (jak ten czas zleciał:o), to dalej nie wyjaśniła się sprawa murzynka bambo, a prywatnie mojego brata.
Mimo, iż byłem kilkuletnim adminem w tej sieci i nawet przez pewien okres czasu Anti-Cheaterem, to nigdy nie zabierałem głosu ws. tego pajaca, aż do teraz.
Otóż oświadczam, iż:
- cała akcja to jedna wielka mistyfikacja/troll, murzynek nigdy nie był odpalony na jakimkolwiek serwerze Towera. Jednak cieszy mnie, że tak wiele osób dało się na taki słaby troll nabrać Kappa

- kiedyś na jednym z serwerów Towera w celu dolania oliwy do ognia (na T1 bodajże) potwierdziłem, że murzynek używał haxów - oczywiście była to nieprawda, ale entuzjazm tłumu był tak piękny, że musiałem skłamać/strollować Big Grin

- gratulujemy (tutaj w szczególności mouse'owi) za doskonałe poprawianie humoru z coraz to kolejnymi zgłoszeniami na murzyna i zapewnieniami na VT/forum, że tego bana otrzyma LOL

- Co do tematu : http://tower.org.pl/showthread.php?tid=1...t=murzynek Owe kropki pochodziły z HE, sam jak potem pomogłem mu wrzucać screena się zastanawiałem co to kurwa było, jednak to nie był jak niektórzy sądzili dowód na cheatowanie

- grę murzyna można skomentować słowami: "Więcej szczęścia niż rozumu", ale ten fart momentami serio był boski, ale płacz "prosów" z FFA był dużo piękniejszy LOL Czasem też na serwerach dostał od czasu do czasu "info od boga" co sumując z jego szczęściem wytworzyło niesamowitą mieszankę

Co do murzyna to chyba wszystko, w skrócie nigdy nie był odpalony i nie zasłużył w żadnym razie na perm bana, no chyba, że za kulturkę i mic +16, wtedy to tak XD

Poza tym szkoda, że serwerownia upadła ;( A szkoda bo w dobie CS:GO pewnie można bybyło coś tam postawić i może by się kręcił interes (b-hopy,arenki, tp i jakieś okresowe giveaway-e itp.), ale fajnie było tutaj pograć i spędzić czas (Pozdrawiam Adika, bo to jednak wariat był, ale też wszystkich, którzy kiedyś tworzyli tę piękną społeczność Big Grin)

Ogólnie chuj wie, po co ja to piszę, raczej z czystego sentymentu, kiedy ujrzałem tę stronę przez przypadek ponownie i przeczytałem sobie trochę głupot jakie tu wypisywałem Heart

Pozdrowionka i trzymajcie się Blush
Offline 2016-08-23 20:57
37923155 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz