Masz bana? Sloty i VIP-y Kup STEAM-a! Regulamin
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga c.d 2
Autor Wiadomość
AdiK

Reputacja: 38
skarga c.d 2
http://tower.org.pl/showthread.php?tid=9414 - pierwsza skarga, zamyka nie kto inny jak oskarżony bo ma taką mozliwosc, wszyscy wypowiadający sie przeciwko niemu to zamyka bo jeszcze ktoś cos zrobi ALE CZESIO NAJWYRAZNIEJ MA WYJEBANE W TO.

http://tower.org.pl/showthread.php?tid=9484 - ciąg dalszy zamkniętej skargi. Wypowiedzi 10 na niekorzyść lamka, i co sie dzieje ? skarge zamyka lamek bo pisze, ze kazdy spamuje a ja tam nie widze ani jednego posta z jakimkolwiek spamem. A ZARZĄD NADAL CICHO SIEDZI BO SIE BOI LAMKA.

To co lamek wyrabia to jest PORAZKA I PONIZENIE naszej serwerowni, czesio dostał ode mnie z 2 PW od Goffa i nic, moze chociaż raczyłbyś sie wypowiedzieć czy boisz sie, ze lamek nie bedzie juz wycinał akcji ?
Prosze o ogarnięcie tego co tu sie dzieje bo to juz sie robi tak żałosne, ze wstyd.

[Obrazek: stiliczagranumeremfot27.png]
http://www.youtube.com/watch?v=38drbS5Ge9Y
Offline 2010-10-03 00:34
Steam GB Rank 1372576 Zacytuj ten post w odpowiedzi
L@mek
Redaktorzy

Reputacja: -5
RE: skarga c.d 2
zamykam . Człowieku ogarnij nie widzisz ze maja bk z cb :]

(2011-01-15 19:16)Brillu napisał(a):  wyjebac zarzad bo chujowy
"Dać internet KATOWI? BEZCENNE !"
Offline 2010-10-03 00:50
Rank 3195224 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Czesio
Moderatorzy

Reputacja: 41
(2010-10-03 00:34)AdiK napisał(a):  A ZARZĄD NADAL CICHO SIEDZI BO SIE BOI LAMKA.

No tutaj to nas rozpracowałeś Smile

(2010-10-03 00:34)AdiK napisał(a):  ALE CZESIO NAJWYRAZNIEJ MA WYJEBANE W TO [...] czesio dostał ode mnie z 2 PW od Goffa i nic

Może nie wyjebane, tylko ma inne zajęcia?

Po pierwsze to trudno mi uwierzyć, że nikt nie wpadł na to, żeby pisać skargi w dziale, gdzie L@mek nie ma moda (!). W dziale, w którym jesteśmy żaden moderator nie mają uprawnień, jedynie Zarząd.

Po drugie i chyba najważniejsze. Twoja skarga, AdiK, choć przykro mi to powiedzieć, nadaje się do tego co zrobił L@mek, czyli do zamknięcia. Wiele skarg na adminów nacechowanych flamem właśnie tak traktowaliśmy. Czytam post i po prostu ciężko mi się skupić na konkretnych błędach L@mka. Gdybyś napisał to w formie jakiegoś wyjaśnienia/instrukcji, skarga na pewno byłaby inaczej potraktowana.

Nie zgadzam się z tobą - nie uważam, że to błąd powołanie L@mka na to stanowisko. Naszym priorytetem jest powstanie FM i myślę, że to jedyna droga. Wcześniej przez wiele miesięcy leciały demka i nic. Błędy L@mka, można naprawić.

L@mek ma ze mną dobre układy? Pewnie tak, ale głównie dlatego, że ciężko mi patrzeć na to jak wszyscy jesteście przeciwko niemu. Wiem, że ma dużo wad, ale to nie zmienia faktu, że jest traktowany niesprawiedliwie. Zna ktoś inny przypadek takiego niesprawiedliwego traktowania? Ha! Przypomniałem sobie. Mnie wtedy oficjalnie na forum nie było, ale tematy w Dla Adminów czytałem. Te, które później ty, AdiK, też przeczytałeś. Wiem co powiedziałeś wtedy Brillowi. Prawdopodobnie nie wiesz, że to ja przekonałem Brilla do obrony twojej osoby.

Wszyscy wymagacie od L@mka, żeby wrzucał te akcje od zaraz. To nie pogotowie! Nic się nie stanie jak akcja będzie opublikowana po 5 dniach. Może wy w to nie wierzycie, ale on też ma swoje sprawy. Może też chcieć zrobić sobie przerwę od FM i pograć mieszańce.

L@mek, ta skarga nie jest "śmieszna" jak mi to piszesz na gadu. Może i jest zbyt wulgarna i mogłeś ją zamknąć z podpisem "napisz to jeszcze raz bez obrażania mnie", ale nie jest bezpodstawna. Zamykając ten temat tylko sobie szkodziłeś, bo jeszcze bardziej nastawiłeś ludzi przeciwko sobie. Teraz pora to posprzątać.

Wprowadzamy zasady:
1. L@mek, nie ruszaj tematów, które są w pełni ogarnięte przez autora, tzn. jest ankieta i link YT.
2. L@mek, nie przenoś tematów do kosza. W ogóle. Nam się to zdarza niezmiernie rzadko.
3. 1 temat = 1 akcja, ankiety wielokrotnego wyboru to IMO słabe rozwiązanie.
4. L@mek, może odmówić wrzucenia akcji, jeśli jest słaba. Wtedy autor może wrzucić samemu lub kogoś poprosić. Nie chcę, żeby decydowało tutaj czyja to jest akcja, bo tego czy tego nie lubisz.

Jeśli macie konkretne rzeczy do poprawienia w dziale, np. przywrócenie jakiegoś tematu, to napiszcie jeszcze raz.

Ortografia powinna być trudna po to, żebym ja czytając podanie o pracę od razu widział czy człowiek jest idiotą...
http://pl.youtube.com/watch?v=NwE2KKs05zg
Offline 2010-10-03 13:40
Zacytuj ten post w odpowiedzi
AdiK

No więc.

Cytat:Po drugie i chyba najważniejsze. Twoja skarga, AdiK, choć przykro mi to powiedzieć, nadaje się do tego co zrobił L@mek, czyli do zamknięcia. Wiele skarg na adminów nacechowanych flamem właśnie tak traktowaliśmy. Czytam post i po prostu ciężko mi się skupić na konkretnych błędach L@mka. Gdybyś napisał to w formie jakiegoś wyjaśnienia/instrukcji, skarga na pewno byłaby inaczej potraktowana.
Cytat:L@mek, ta skarga nie jest "śmieszna" jak mi to piszesz na gadu. Może i jest zbyt wulgarna i mogłeś ją zamknąć z podpisem "napisz to jeszcze raz bez obrażania mnie", ale nie jest bezpodstawna

Lamek zamknał 4 skargi na niego, z tych czterech skarg jedna (moja pierwsza) byla z duża iloscią flame i przeklenstw poniewaz bylem wtedy świeżo po tej akcji co odwalił lamek z tymi tamatami wyrzuconymi do kosza, wiec ją mogl zamknąć. Pozostałe 3 skargi są ładnie składnie napisane z praktycznie zerową iloscią wulgaryzmu i bez zadnego spamu a on je zamyka z dopiskami:
-
Cytat:zamykam . Człowieku ogarnij nie widzisz ze maja bk z cb :]
-
Cytat:dobra zamykam spam :] adik dorośnij :]
- plus jedną JUNIORA skarge zamyka bez zadnego komentarza.

Dalej:

Cytat:Może nie wyjebane, tylko ma inne zajęcia?

Aha okej, tylko wiesz co mi lamek powiedzial jak mu napisalem, zeby Ci powiedzial, ze masz zobaczyć PW ode mnie ponieważ ja nie mam innego kontaktu z Tobą. Odpowiedzial mi, tu cytuje: "czesio ci kazal powiedziec, ze mu sie nie chce i zebym wiecej nie pisał" dlatego stwierdziłem, ze masz to w dupie.

Dalej:
Cytat:L@mek ma ze mną dobre układy? Pewnie tak, ale głównie dlatego, że ciężko mi patrzeć na to jak wszyscy jesteście przeciwko niemu.
To on jest przeciwko nam a nie my przeciwko niemu.
Podam przykład: pisze do lamka grzecznie (przed tą kłótnią), zeby mi wyciął akcje. On na to dumny, ze ma funkcję na forum odszczekuje mi: "jak bedzie mi sie chcialo to Ci wytnę narazie nie mam czasu na ciebie i nie spamuj mi wiecej".
Takich sytuacji było mnóstwo i to nie tylko w stosunku do mnie tylko tez do: raczka, JUNIORA i chyba Assassina o ile sie nie myle.

O SPAMIE SWOIMI DENNYMI AKCJAMI I ZAKLADNIEM ~10 TEMATÓW Z JEGO PRO KOLANAMI NIE WSPOMNĘ.
NO I MISTRZOSTWO W WYKONANIU "ANIOŁKA" LAMKA W TYM TEMACIE http://tower.org.pl/showthread.php?tid=9393. CHODZI MI OCZYWISCIE O NOTKI DO WYPOWIEDZI "filmik zajebiście zrobiony", "no jak malyczesio robi fm, to jak na ta akcje to zajebiscie zrobione"
Notki napisane nie przez kogo innego jak lamka brzmią: "Nie używaj przekleństw 2 razem warn !". ZAUWAZMY TU DATĘ DOPISANIA TYCH NOTEK PRZEZ LAMKA, JEST TO:
2010-09-27 07:54
A co sie działo w SB jak lamek tego samego dnia przyszedł ze szkoły:
http://img704.imageshack.us/i/beztytuusqg.png/
http://img842.imageshack.us/i/beztytuucr.png/
http://img155.imageshack.us/i/beztytuunm.png/
I tu jest GRUBA przesada !!! - http://img801.imageshack.us/i/beztytuuasas.png/ (http://tower.org.pl/index.php?action=ful...&page=3508 - ciąg dalszy tej "rozmowy" lamka na SB)
JAKO, IZ OSTATNIO ZARZĄD OGLOSCIL, ZE SB BEDZIE TAK SAMO TRAKTOWANE JAK POSTY NA FORUM TO PROSZE O WYCIĄGNIĘCIE KONSEKWENCJI DLA TEGO OSOBNIKA BO TO JUZ PRZECHODZI ZWYKŁE OBRAZANIE I PRZEKLINANIE.

Mam nadzieje, ze moje starania zostaną jakoś wzięte pod uwage i ogarniecie tego małego gowniarza wreszcie.

[ ostatnio zmieniony 2010-10-03 o 18:01 przez AdiK ]
Offline 2010-10-03 17:49
L@mek
Redaktorzy

dobra dorosnij i wyjdz .

Offline 2010-10-03 18:11
Demek

Reputacja: -36
Klan: Proszę Was..
(2010-10-03 13:40)Czesio napisał(a):  L@mek ma ze mną dobre układy? Pewnie tak, ale głównie dlatego, że ciężko mi patrzeć na to jak wszyscy jesteście przeciwko niemu. Wiem, że ma dużo wad, ale to nie zmienia faktu, że jest traktowany niesprawiedliwie.

Czesio, miło, że wreszcie ktoś stanął w obronie L@mka, bo był gorzej traktowany jak pies. Jak wspomniałeś - ma dużo wad, ale czego on do niego wymagać? On ma dopiero, hmm. 13 lat (sorry, jak się pomyliłem) i przyjdzie ten czas, że jak kiedyś będzie to czytać to się spali ze wstydu i powie ,,Jaki ja to głupi byłem”. Jest wulgarny i trudny, ale nie jest dobre jak wszyscy po nim jadą.

(2010-10-03 13:40)Czesio napisał(a):  Wszyscy wymagacie od L@mka, żeby wrzucał te akcje od zaraz. To nie pogotowie! Nic się nie stanie jak akcja będzie opublikowana po 5 dniach. Może wy w to nie wierzycie, ale on też ma swoje sprawy. Może też chcieć zrobić sobie przerwę od FM i pograć mieszańce.

Racja. Wymagacie. Doceńcie to, że w ogóle wziął się za to i przyczynił się do stworzenia FM i przykłada się. Każdy ma swoje życie i ma dość po 2-3 h robienia ciągle Tego samego. Każdy ma czas na chwile rozrywki.

(2010-10-03 13:40)Czesio napisał(a):  Wprowadzamy zasady:
1. L@mek, nie ruszaj tematów, które są w pełni ogarnięte przez autora, tzn. jest ankieta i link YT.
2. L@mek, nie przenoś tematów do kosza. W ogóle. Nam się to zdarza niezmiernie rzadko.
3. 1 temat = 1 akcja, ankiety wielokrotnego wyboru to IMO słabe rozwiązanie.
4. L@mek, może odmówić wrzucenia akcji, jeśli jest słaba. Wtedy autor może wrzucić samemu lub kogoś poprosić. Nie chcę, żeby decydowało tutaj czyja to jest akcja, bo tego czy tego nie lubisz.

Jeśli macie konkretne rzeczy do poprawienia w dziale, np. przywrócenie jakiegoś tematu, to napiszcie jeszcze raz.

Myślę, że L@mek otrzymał jasno przedstawione zasady i będzie się do nich stosować, bo jedynie Ty Czesio masz na niego jako taki wpływ (nie oszukujmy się).

MAM WYJEBANE!
[ ostatnio zmieniony 2010-10-03 o 18:19 przez Demek ]
Offline 2010-10-03 18:17
Steam Rank 4800460 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Psychol

madafaka ty tez byles traktowany jak pies Smile

juz zapomniales? przypomniec ci?
Offline 2010-10-03 18:19
AdiK

Damek.
Przeczytaj sobie od tej strony http://tower.org.pl/index.php?action=ful...&page=3508 przez kolejne trzy i powiedz mi dlaczego ma go ktokolwiek bronic ?

Offline 2010-10-03 18:20
JUNIOR

Reputacja: 44
Klan: Nie oglądam
Tak masz trochę racji
Ale:
- ma 13 i PÓŁ
- nad językiem panować powinien
-
(2010-10-03 18:17)Demek napisał(a):  Doceńcie to, że w ogóle wziął się za to i przyczynił się do stworzenia FM i przykłada się.
ale coś mu nie wychodzi...
- Lamek nie jest gotowy na objęcie tej funkcji

[Obrazek: 514l.jpg]
[Obrazek: 545dh.jpg]
Offline 2010-10-03 18:31
Steam 8452233 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Husky
Admini T2

Reputacja: 29
Klan: ben gay?
Dopiero teraz czytam linki do skarg i ten temat i aż mi żal jest jak można było dopuścić takie dziecko żeby mogło samo zamykać jakiekolwiek tematy.
To że większość społeczności niecierpi tego gówniarza to nie świadczy o tym że jesteśmy nie sprawiedliwi tylko to jest głupie dziecko, któremu na dodatek ostatnio jeszcze bardziej się w dupie poprzewracało.

Demek...to niech to dziecko zajrzy tu za 3/4 lata kiedy może już wydorośleje.
To FM to taki priorytet jak zdobycie europy dla hitlera ch** w to, że większość jest notorycznie wkur*iana przez to dziecko to jeszcze cała uwaga od dłuższego czasu się na nim skupia i tylko każdy pragnie rozwiązania problemu i skasowania trolla.

Ja sobie wogóle nie wyobrażam, że zarząd mógł dopuścić do takiej sytuacji.

Jakie kolwiek moje Zapytanie w shoutboxie kończy się, że ten debil odpowiada, wogóle nie wiem jakim prawem skoro go o głos nikt nie prosi, ja chce coś załatwic poważnie to to dziecko się wypowiada, o sprawach o których nie ma pojęcia.

Na drodze ewolucji takie jednostki padają pierwsze, najczęściej same się wykluczają a tu totalna ignorancja.

Za odzywki jakie kieruje wobec innych już dawno go tu nie powinno być.

i co u mnie w wypowiedzi tez dużo flejmu i przekleństw? ja tu jestem ostatni do kłótni i na serwerze odkąd mam adma nie klnę ale tak jak mnie to coś wkurwia to sie nóż w kieszeni sam otwiera.
[ ostatnio zmieniony 2010-10-04 o 19:41 przez Husky ]
Offline 2010-10-03 20:14
Steam Rank 7928 Zacytuj ten post w odpowiedzi
just die
Moderatorzy

Reputacja: 39
(2010-10-03 20:14)Master Husky napisał(a):  Dopiero teraz czytam linki do skarg i ten temat i aż mi żal jest jak można było dopuścić takie dziecko żeby mogło samo zamykać jakiekolwiek tematy.
To że większość społeczności niecierpi tego gówniarza to nie świadczy o tym że jesteśmy nie sprawiedliwi tylko to jest głupie dziecko, któremu na dodatek ostatnio jeszcze bardziej się w dupie poprzewracało.

To FM to taki priorytet jak zdobycie europy dla hitlera ch** w to, że większość jest notorycznie wkur*iana przez to dziecko to jeszcze cała uwaga od dłuższego czasu się na nim skupia i tylko każdy pragnie rozwiązania problemu i skasowania trolla.

Jakie kolwiek moje Zapytanie w shoutboxie kończy się, że ten debil odpowiada, wogóle nie wiem jakim prawem skoro go o głos nikt nie prosi, ja chce coś załatwic poważne to to dziecko się wypowiada, sprawach o których nie ma pojęcia.

Na drodze ewolucji takie jednostki padają pierwsze, najczęściej same się wykluczają a tu totalna ignorancja.

i co u mnie w wypowiedzi tez dużo flejmu i przekleństw? ja tu jestem ostatni do kłótni i na serwerze odkąd mam adma nie klnę ale tak jak mnie to coś wkurwia to sie nóż w kieszeni sam otwiera.

agree.

Trzymajcie dzieci z dala od internetu, od dzieci internet głupieje.
Offline 2010-10-03 21:18
Steam GB 1725575 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Wu.eF.De

Reputacja: 41
Klan: Ten od Rysia?
(2010-10-03 21:18)just die napisał(a):  
(2010-10-03 20:14)Master Husky napisał(a):  Dopiero teraz czytam linki do skarg i ten temat i aż mi żal jest jak można było dopuścić takie dziecko żeby mogło samo zamykać jakiekolwiek tematy.

Jakie kolwiek moje Zapytanie w shoutboxie kończy się, że ten debil odpowiada, wogóle nie wiem jakim prawem skoro go o głos nikt nie prosi, ja chce coś załatwic poważne to to dziecko się wypowiada, sprawach o których nie ma pojęcia.

agree.

"(...)Wierzę w rap, za naiwność mnie zabij kurwo(...)"
Offline 2010-10-03 22:42
Steam GB Rank Zacytuj ten post w odpowiedzi
Bax
Admini T2

Reputacja: 24
Klan: DESTINY
dobrze że się za bardzo nie rozpisujecie bo komu by się chciało czytać... Big Grin
Offline 2010-10-04 02:53
AdiK

(2010-10-04 02:53)Bax napisał(a):  dobrze że się za bardzo nie rozpisujecie bo komu by się chciało czytać... Big Grin

Twoj post jest niepotrzebny, jezeli chcesz sie wypowiedziec to na temat.
A jezeli oni cytują wypowiedz HUSKIEGO to oznacza, ze mają to samo zdanie.

Offline 2010-10-04 07:20
L@mek
Redaktorzy

dobra nie napinajcie do zamknięcia

Offline 2010-10-04 08:56
Bax
Admini T2

Reputacja: 24
Klan: DESTINY
(2010-10-04 07:20)AdiK napisał(a):  
(2010-10-04 02:53)Bax napisał(a):  dobrze że się za bardzo nie rozpisujecie bo komu by się chciało czytać... Big Grin

Twoj post jest niepotrzebny, jezeli chcesz sie wypowiedziec to na temat.
A jezeli oni cytują wypowiedz HUSKIEGO to oznacza, ze mają to samo zdanie.

zamknij mo*de.
jesteś ostatnia osoba na forum która może kogokolwiek upominać hipokryto Dodgy
Offline 2010-10-04 13:19
JUNIOR

Reputacja: 44
Klan: Nie oglądam
Dobra skończ Bax bo Ty żeś najwięcej wniósł do tego tematu...

(2010-10-04 08:56)L@mek napisał(a):  dobra nie napinajcie do zamknięcia
Nie za pewnie się czujesz ?
Może poczekamy na decyzję oraz wypowiedź innych ? Wink

[Obrazek: 514l.jpg]
[Obrazek: 545dh.jpg]
[ ostatnio zmieniony 2010-10-04 o 15:23 przez JUNIOR ]
Offline 2010-10-04 15:22
Steam 8452233 Zacytuj ten post w odpowiedzi
AdiK

(2010-10-04 08:56)L@mek napisał(a):  dobra nie napinajcie do zamknięcia

Akurat teraz nikt nie napina tylko wygłasza swoje zdanie na twoj temat.

[ ostatnio zmieniony 2010-10-04 o 15:24 przez AdiK ]
Offline 2010-10-04 15:24
ReN^
DJ

Reputacja: 22
Sad RE: skarga c.d 2
dobra adik skończ bo ty też nie jesteś lubiany i ciebie także "cwelą" więc odpuść sobie

edit: a to do tych co piszą jak można było dać mu taką funkcję ? tak samo jak i dla was ... robicie na chuja tak jak i lamek ale nie umiecie się przyznać do tego , a taka jest prawda że połowa to nie nadaje się na adma i tyle HeartHeartHeart

demek: piszesz że lamek ma 13 lat i co można od niego wymagać ty masz 16 a zachowujesz się podobnie Smile

nie patrzycie żeby było dobrze na tower tylko kurwa bronicie kolegów , nawet jak będzie winna waszego friends'a to i tak będziecie pisać że to nie jego wina więc tam już nie piszcie tych postów bo są mało ważne a ty adik to możesz co najwyżej laske na gwiazdke i tyle siema
[ ostatnio zmieniony 2010-10-04 o 18:03 przez ReN^ ]
Offline 2010-10-04 17:54
6796262 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Husky
Admini T2

Reputacja: 29
Klan: ben gay?
Jakoś odkąd jestem adminem nikt jeszcze skargi na mnie nie napisał, to czy nadaje się na tą funkcję to decyzja zarządu i jak narazie nie dałem mu powodów żeby mi adma odebrał.
Offline 2010-10-04 18:32
Steam Rank 7928 Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz